0544 522 99 73
Gücünüze Güç Katın Viagra Kullanın
Site Bilgi

Doğal Penis Büyütme Teknikleri

Erkekler çoğunlukla penis boylarının ölçülerinden memnun kalmayıp penisi doğal yolla büyütme çözümleri ararlar. Eskiden bu yana sağlam, güçlü imajı ile bağdaştırılan erkeklik, büyük penis ile ilişkilendirilir.

Günümüzde eğitim seviyesi yüksek topluluklar arasında penis boyunun büyük olması, sağlıklı bir cinsel yaşamın göstergesidir. Bunun yanı sıra kaliteli seks için cinsel organın büyüklüğünün yanında işlevi de önemlidir.

Bu durum ele alınırsa bir takım penis büyütme teknikleri vardır;

Cihaz ile Penis Büyütme

Bu yöntemle penis büyütmek olağandır ancak düzenli olarak her gün 2 ila 3 saat olmak üzere uzun bir dönem düzenli kullanımla sonuç gerçekleşir. Kalınlık 1 ila 2 cm arttırılabilir.

Egzersiz ile Penis Büyütme

Penis uzatma egzersizleri ile mümkün olabilir. Bunun için penisin işleyişinin bilinmesi gerekir. Penis genişleyen hücrelerden meydana gelir. Bu hücrelerin ismi kan aralıklarıdır. Penis esnetildiğinde bu aralar kan ile dolmaktadır. İşlem belli bir seviyede esnetildiğinde yapı itibari ile penis uzayacaktır.

Operasyon ile Penis Büyütme

Bunlardan biri de operasyon ile penisi büyütme yöntemidir. Bu yöntem, organı vücuda bağlayan bağların bir kısmının kesilmesi ile içeride kalan penisin dışarıya çıkartılması ve deri ile üzeri kaplanarak büyümesi sağlanmaktadır. Aynı şekilde penisin kalınlığı arttırılmak istenirse kişinin vücudundan alınan yağ ve deri dokusu ile penise takviye yapılmaktadır.

İlaç ile Penis Büyütme

İlaç takviyesi ile büyütme en yaygın penis büyütme aktivitelerinden biridir. İlaçların içindeki bünyenin kan akışını hızlandıran bileşenler nedeni ile penis damarları genişler. Bu yöntemi kullanan kişiler genellikle müspet bir sonuç almaktadır.